Firma Elektroprof světelná technika spol. s r.o. byla založena v roce 1994.

V prvních letech činnost jsme se zaměřili na výrobu  svítidel  pro klasické druhy světelných zdrojů –  sodíkové a rtuťové výbojky, halogenové lampy, úsporné zářivky s vestavěným elektronickým předřadníkem apod. Výrobky zahrnovaly a dosud zahrnují celý sortiment venkovních, průmyslových a interiérových svítidel.

Základní tělesa svítidel jsou výrobky italských firem Fael Luce a Nordex.. které jsou osazovány komponenty Vossloh Schwabe, OSRAM, Helvar a Layrton.

S příchodem nových technologií  jsme připravili velkou část naší produkce i v provedení LED, především u venkovních a průmyslových svítidel. Úspěšným typem se stalo venkovní svítidlo AVENTUS 1 LED, splňující technická i estetická kritéria zákazníků.

Pro rozšíření nabídky jsme zahájili v ČR distribuci svítidel německé firmy ONTOPx a LGE. Jedná se o renovované výrobce svítidel vysoké kvality. Příkladem může být realizace osvětlení výrobních hal v ČR právě výrobky ONTOPx.


Pokračujeme rovněž v distribuci celého LED výrobního programu italských firem FAEL  LUCE a NORDEX.

Svítidla jsou vyráběna ve shodě s evropskými normami a jsou opatřena prohlášením o shodě.

Zásadou naší společnosti je maximální vstřícnost ke svým zákazníkům. Rádi zodpovíme veškeré dotazy týkající se sortimentu, obchodních podmínek, rabatu, dodacích lhůt, servisu apod.

Těšíme se na úspěšnou spolupráci.

Kolektiv pracovníků Elektroprof světelná technika spol. s r.o.